/ ISTORIJA
Informacija

Viduramžių istorija. Pratybų sąsiuvinis 8 klasei

Viduramžių istorija. Pratybų sąsiuvinis 8 klasei
A. Vilkė, V. Pituškienė, D. Leonavičienė

4,00 €

     UAB „UGDA“  informuoja, kad išleido Vidurinių amžių istorijos pratybų sąsiuvinį 8-ų klasių mokiniams.  Leidinio autorės, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos mokytoja metodininkė Aurelija Vilkė, Kybartų „ Saulės“ progimnazijos vyr. mokytoja Daiva Leonavičienė, Marijampolės „Sūduvos“ gimnazijos mokytoja metodininkė Vaida Pituškienė, apibendrinusios sukauptą darbo patirtį, atsižvelgdamos į šiuo metu galiojančią Bendrojo ugdymo istorijos dalyko programą ir išsilavinimo standartus sudarė pratybų sąsiuvinį 8 –ų klasių mokiniams. Šiame pratybų sąsiuvinyje parinktos originalios, kūrybiškos užduotys nuo visai paprastų iki sudėtingų, kai  mokiniai turės pamąstyti, argumentuotai įvertinti įvykį, reiškinį ar jo pasekmes. Mokiniai galės ne tik pasitikrinti įgytas žinias, bet ir  mokytis savarankiškai dirbti su istorine medžiaga.

    Po kiekviena užduotimi yra įsivertinimo ženkliukas. Įsivertinimo kriterijų mokiniai turės nuspalvinti atitinkama spalva.

    Pratybų sąsiuvinio paskutiniame lape yra lentelė „Mano pažanga“. Ją pildydami mokiniai galės stebėti savo daromą pažangą. Toks pratybų sąsiuvinis - Lietuvoje naujiena!